Hallgatói portál

Siófok bemutató kiadvány

Tisztelt Hallgatók!

Siófok Város Önkormányzata részéről a tavalyi évben elkészült egy olyan kiadványunk, amivel városunkat kívánjuk bemutatni, mint lakóhely, munkahely és gazdasági potenciált kínáló térség. Célunk a város vonzerejének növelése letelepedés szempontjából, a városban aktívan működő vállalatok bemutatása, munkalehetőségek megismertetetése, városfejlesztést szolgáló beruházás ösztönzése.

A kiadvánnyal önkormányzatunk szeretne összekötő szerepet betölteni a város és lakosság, a város és gazdasági vállalatok, társaságok, valamint a munkahelyek és munkavállalók között.

Tekintsék meg online kiadványunkat az alábbi linken:

Üdvözlettel:

Siófok Város Önkormányzata

NAK TechLab Inkubációs program 2023

Van egy innovatív megoldásod, amivel felpörgetnéd a hazai agrárfejlesztéseket? Ha úgy érzed, hogy szívesen vinnél új lendületet a hazai agrárszektorba és a saját startupodba vagy kkv-dba, ne habozz és jelentkezz a Nemzeti Agrárgazdasági Kamara által szervezett NAK TechLab inkubációs programjába, mely a Design Terminal szakmai támogatásával valósul meg!

Legyél te is a karod evezős csapatának tagja az idei Balaton Regattán!

Kedves Hallgatók! (ENG below) Idén újra megrendezésre kerül a legendás Balaton Regatta evezős verseny, melynek kari futamához keressük a karok csapatainak tagjait!

Ösztöndíjpályázat a sajátos szükségletű és speciális szükségletű hallgatók számára

A Pannon Egyetem - Sajátos Szükségletű Hallgatókat Segítő Bizottsága - SAS bizottsága ösztöndíjpályázatot ír ki a nappali munkarendben, állami ösztöndíjas és önköltséges finanszírozási formában, minden képzési szinten (kivétel: doktori) tanulmányokat folytató hallgatók számára a 2022/2023-es tanév II. félévére a következők szerint.

Jelentkezz EFOTT Önkéntesnek!

PE - EFOTT szervező és önkéntes jelentkezés

efott banner 1200

Kedves Pannonos Hallgatók!

Biztosan hallottad már, hogy az idei EFOTT fesztivált a Pannon Egyetem teszi felejthetetlenné, hiszen az intézmény pályázat útján elnyerte a házigazda szerepét.

Jó hír, hogy ennek a kalandnak most Te is aktív szereplője lehetsz, az alábbi form kitöltésével:

Jelentkezz hozzánk szervezőnek és/vagy önkéntesnek és éljük át együtt életünk legjobb nyarát!

A jelentkezés határideje: 2023. március 10. 23:59

Kérdés esetén keress minket bátran az Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. e-mail címen!

Jelentkezés Sport és Tanulás Programba!

Sportolók, versenyzők figyelem! A 2022/2023/2 félévre ismét meghirdetésre került a Sport és Tanulás Programba való felvétel. Ez a Pannon Egyetem Testnevelési és Sport Intézete által gondozott program az élversenyzők tanulmányi előmenetelét segíti.

Matsumae Nemzetközi Alapítvány 2024-es kutatói ösztöndíj

A Tokiói Nagykövetség tájékoztatása szerint a Matsumae Nemzetközi Alapítvány (Matsumae International Foundation) közzétette a 2024 áprilisa és 2025 márciusa közti időszakban 3-6 hónapra pályázható kutatói ösztöndíj felhívását. Az ösztöndíj nem kizárólagos, de priorizált területei a természet-, a műszaki és az orvostudományok.

Új szervezeti egység a Pannon Egyetemen

Egyetemünkön 2022. december elsejével Karrier- és Hallgatói Szolgáltatóközpont néven újult meg és jött létre egy önálló, rektori irányítás alá tartozó szervezeti egység.